Luxemburg - Clervaux - Hotel des Nations Citytrips
Clervaux citytrip aanbieding
Sterrenwaardering: 
Hotel des Nations, Clervaux, Luxemburg vakantie goedkoop online boeken.
Lees of schrijf een review over Hotel des Nations.
Hotel des Nations, Clervaux Luxemburg vakantie prijsvergelijk
Onestop-Travel heeft de aanbiedingen op de websites van de beste reisorganisaties die reizen in Nederland aanbieden vergeleken en heeft de
goedkoopste Hotel des Nations, Clervaux in Luxemburg reizen gevonden bij de volgende reisorganisaties.
Indien er nog andere accommodaties op de bestemming Clervaux zijn, worden deze onder het overzicht getoond bij de 'Alternatieve accommodaties', om u meer keuzemogelijkheden te geven.
Klik op de 'Meer info' knop om het aanbod van de verschillende accommodaties in Clervaux te bekijken en met elkaar te vergelijken.
 |
Booking.com | Hotel des Nations, Clervaux |
68.25 |
|
 |
Alternatieve accommodaties in Clervaux
|
 |
Gemiddelde waardering:
(1)
Schrijf een vakantie beoordeling en verdien tot €50 terug op de volgende reis die je via OneStop-Travel boekt!
Hotel des Nations review, beoordeling
|
Hotel des NationsMooi en fijn hotel in Clervaux
5 sterren
02-11-2013 door Robert van Hall
 |
Vorig weekend waren wij in het Hotel des Nations in Clervaux. Eerste pluspunt direct: gratis voor de deur parkeren!
We hebben er 2 nachten doorgebracht. De ontvangst was er uitermate vriendelijk en correct.
De mensen bij de receptie spreken goed nederlands.
Wij hadden de Harmonie-kamer. Dat is een luxe kamer met whirlpool er bij. Alles was heel schoon en netjes.
In het hotel zit een sauna. Deze is niet groot, maar van alle gemakken voorzien. De massage is een echte aanrader, deze was erg goed.
Het eten is uit de kunst. Wij hebben twee avonden heerlijk vegetarisch gegeten in het restaurant van het hotel.
In en rond Clervaux wandelen is heel mooi. Best glooiend, dus je voelt je kuiten de volgende dag. :) Een bezoekje aan de Abdij bovenop de berg is ook erg leuk.
Het hotel ligt pal aan het station en wij vonden het vrij lang rijden, van Den Haag naar Clervaux. De volgende keer gaan we waarschijnlijk met de trein, dat is veel comfortabeler.
Al met al vind ik Hotel des Nations en Clervaux een echte aanrader.
|
|

De
Hotel des Nations of Clervaux video review is nog niet beschikbaar
Andere Luxemburg Citytrips vakantie aanbiedingen
Naar Boven